waar leren tot leven komt

Het Team

 Directie    
Lambert van der Ven
Directeur
Tel.: 0413-332353
depalster@kiemuden.nl
   
 Groepsleerkrachten

Imke Hendriks
Leerkracht groep 1-2
op maandag, dinsdag en donderdag, vrijdag
i.hendriks@kiemuden.nl
Anette Mollema
Leerkracht groep 1-2
op woensdag
a.mollema@kiemuden.nl

Betsie van Tiel
Leerkracht groep 3 - later 2-3
op maandag en dinsdag
woensdag NT2-ondersteuning
b.vantiel@kiemuden.nl

Renée van Duijnhoven 
Leerkracht groep 3 - later 2-3
op woensdag, donderdag en vrijdag
r.vanduijnhoven@kiemuden.nl

Loes Raijmakers 
Leerkracht groep 4/5
op maandag en dinsdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
  Wendy de Mol 
Leerkracht groep 4/5
op woensdag, donderdag en vrijdag
w.demol@kiemuden.nl
Anette Mollema
ondersteunende leerkracht 
groep 4-5 en 5-6
op dinsdag en donderdag
a.mollema@kiemuden.nl






Anke Verstegen
Leerkracht groep 5-6
van maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
a.verstegen@kiemuden.nl
Kim Verweij
Leerkracht groep 5-6
op vrijdag
k.verweij@kiemuden.nl

Wieteke Kamerling
Leerkracht groep 7
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
w.kamerling@kiemuden.nl



Carla van der Velden
Leerkracht groep 8
van maandag en dinsdag           
c.verkuijlen@kiemuden.nl
Femke Fortuin 
Leerkracht groep 8
op woensdag, donderdag en vrijdag
f.fortuin@kiemuden.nl

Conciërge

Christ van der Horst
Conciërge
elke ochtend
c.vanderhorst@kiemuden.nl

 
 

Administratie

Jolanda Lange
Administratie
maandagmiddag en vrijdagochtend

j.lange@kiemuden.nl
   
 

Stafleden

Kim van Bakel
Intern begeleider
op dinsdag, woensdag en donderdag
k.vanbakel@kiemuden.nl
  Loes Raijmakers
Bouwcoördinator
op woensdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
       

Ondersteuning

              Carla van der Velden
Coördinator
woensdag           
c.verkuijlen@kiemuden.nl
                                                      
      Frans Zegers
ondersteuner
op vrijdag
f.zegers@kiemuden.nl         

Vrijwilligers

              Maaike Coenen
maandag- en dinsdagochtend
groep 4-5-6-7-8                              
      Ineke van Tilborg 
maandagochtend        
groep 1-2-3-4     

Contact

Basisschool 'De Palster'
Tijdelijk adres:
Leeuweriksweg 9
5402 XA Uden
0413-332353
depalster@kiemuden.nl
Routeplanner >

Kalender

19 december -  Kerstviering
Jaaragenda >

Foto

20190926_093641 20190926_093725
20190926_094451 20190926_093304
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links