Het Team

 Directie    

Lambert van der Ven
Directeur
dinsdag en vrijdag
Tel.: 0413-332353
depalster@kiemuden.nl
Carla van der Velden
Locatie-coördinator
maandag, dinsdag en woensdag           
c.verkuijlen@kiemuden.nl
  
 Groepsleerkrachten

Imke Hendriks
Leerkracht groep 1-2
op maandag, dinsdag en vrijdag
i.hendriks@kiemuden.nl

Hilde van Thiel
Leerkracht groep 1-2
op woensdag en donderdag
Ondersteuning onderbouwplein
maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend
h.vanthiel@kiemuden.nl

Betsie van Tiel
Leerkracht groep 3-4
op maandag en dinsdag
woensdag NT2-ondersteuning
b.vantiel@kiemuden.nl

Renée van Duijnhoven 
Leerkracht groep 3-4
en schoolcontactpersoon
op woensdag, donderdag en vrijdag
r.vanduijnhoven@kiemuden.nl
Loes Raijmakers 
Leerkracht groep 5
op maandag en dinsdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
Anette Mollema
Leerkracht groep 5
op woensdag, donderdag en vrijdag
a.mollema@kiemuden.nl
Kim Verweij
Leerkracht groep 6
op maandag t/ vrijdag
k.verweij@kiemuden.nl
Wieteke Kamerling
Leerkracht groep 6
CKR-lid
op woensdag om de week
w.kamerling@kiemuden.nl
Femke Fortuin
Leerkracht groep 7
op maandag, dinsdag en woensdag 
f.fortuin@kiemuden.nl
Wieteke Kamerling
Leerkracht groep 7
op donderdag en vrijdag
w.kamerling@kiemuden.nl

Bogyi van Rooijen
Leerkracht groep 8
op dinsdag tot en met vrijdag
b.vanrooijen@kiemuden.nl
Carla van der Velden
Leerkracht groep 8
en schoolcontactpersoon
op maandag      c.verkuijlen@kiemuden.nl
Milou Verheijen
Afstudeerder groep 3-4
op dinsdag tot en met vrijdag
m.verheijen@kiemuden.nl 

Lieke Huitenga
Afstudeerder groep 1-2
op maandag en dinsdag
l.huitenga@kiemuden.nl 

Conciërge


Christ van der Horst
Conciërge
elke ochtend
c.vanderhorst@kiemuden.nl

 
 

Administratie

Jolanda Lange
Administratie
op maandagmiddag en vrijdagochtend
j.lange@kiemuden.nl
   
 

Stafleden

Kim van Bakel
Intern begeleider
op dinsdag, woensdag en donderdag
k.vanbakel@kiemuden.nl
Loes Raijmakers
Didactisch coach en bouwcoördinator
op woensdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
       

Buurtsportcoach

  Margot van de Rakt
op dinsdag
groep 1 t/m 8                              
     
    

Vrijwilligers

Marjon van der Wijst
op dinsdagochtend        
                          
      Ineke van Tilborg  
op dinsdagochtend        
 
 
                              
     

Contact

Basisschool 'De Palster'
Germenzeel 500
5403 XC Uden
0413-332353
depalster@kiemuden.nl
Routeplanner >

Kalender

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

883757ab-b3f5-b103-0e1a-39f97aa7c561 d7f7e2df-a9ad-8e2c-5728-39f97aa7fa5f
9f12c28d-2c60-f6a8-e982-39f97aa51e4a 82a00677-be92-8cb3-97a6-39f97aa6e298
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links