waar leren tot leven komt

Het Team

 Directie    
Lambert van der Ven
Directeur
Tel.: 0413-332353
depalster@kiemuden.nl
   
 Groepsleerkrachten

Imke Hendriks
Leerkracht groep 1-2
op maandag, dinsdag en donderdag, vrijdag
i.hendriks@kiemuden.nl

Sylke van Hooft
Leerkracht groep 1-2
op woensdag, donderdag en vrijdag
s.vanhooft@kiemuden.nl

Betsie van Tiel
Leerkracht groep 2-3
op maandag, dinsdag en woensdag
woensdag NT2-ondersteuning
b.vantiel@kiemuden.nl

Renée van Duijnhoven 
Leerkracht groep 2-3
op woensdag, donderdag en vrijdag
r.vanduijnhoven@kiemuden.nl

Loes Raijmakers 
Leerkracht groep 4
op maandag en dinsdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
  Anette Mollema
Leerkracht groep 4
op woensdag, donderdag en vrijdag
a.mollema@kiemuden.nl
Anke Verstegen
Leerkracht groep 5-6
van maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
a.verstegen@kiemuden.nl
Kim Verweij
Leerkracht groep 5-6
op vrijdag
k.verweij@kiemuden.nl
Wieteke Kamerling
Leerkracht groep 6-7
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
w.kamerling@kiemuden.nl
Mandy Corsten
afstudeerder groep 6-7
maandag, dinsdag en woensdag
m.corsten@kiemuden.nl 
Carla van der Velden
Leerkracht groep 8
van maandag en dinsdag           
c.verkuijlen@kiemuden.nl
Femke Fortuin 
Leerkracht groep 8
op woensdag, donderdag en vrijdag
f.fortuin@kiemuden.nl


Conciërge

Christ van der Horst
Conciërge
elke ochtend
c.vanderhorst@kiemuden.nl

 
 

Administratie

Jolanda Lange
Administratie
maandagmiddag en vrijdagochtend

j.lange@kiemuden.nl
   
 

Stafleden

Kim van Bakel
Intern begeleider
op dinsdag, woensdag en donderdag
k.vanbakel@kiemuden.nl
  Loes Raijmakers
Bouwcoördinator
op woensdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
       

Ondersteuning

              Carla van der Velden
Coördinator
woensdag           
c.verkuijlen@kiemuden.nl
                                                      
               

Buurtsportcoach

  Margot van de Rakt
dinsdag
groep 1 t/m 8                              
     
    

Vrijwilligers

Maaike Coenen
woensdagochtend                     
                          
      Ineke van Tilborg  
woensdagochtend        
 
  Marjon van der Wijst
dinsdagochtend
                              
     

Contact

Basisschool 'De Palster'
Tijdelijk adres:
Leeuweriksweg 9
5402 XA Uden
0413-332353
depalster@kiemuden.nl
Routeplanner >

Kalender

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

200925 Onthulling bouwbord (15) 200925 Onthulling bouwbord (17)
200925 Onthulling bouwbord (13) 200925 Onthulling bouwbord (21)
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links