waar leren tot leven komt

Het Team

 Directie    

Lambert van der Ven
Directeur
Tel.: 0413-332353
depalster@kiemuden.nl
Carla van der Velden
locatie-coördinator
maandag, dinsdag en woensdag           
c.verkuijlen@kiemuden.nl
  
 Groepsleerkrachten

Imke Hendriks
Leerkracht groep 1-2
op maandag, dinsdag en vrijdag
i.hendriks@kiemuden.nl

Hilde van Thiel
Leerkracht groep 1-2
op woensdag en donderdag
h.vanthiel@kiemuden.nl

Betsie van Tiel
Leerkracht groep 2-3
op maandag, dinsdag en woensdag
woensdag NT2-ondersteuning
b.vantiel@kiemuden.nl

Renée van Duijnhoven 
Leerkracht groep 2-3
op woensdag, donderdag en vrijdag
r.vanduijnhoven@kiemuden.nl

Anke Verstegen
Leerkracht groep 4
van maandag, dinsdag en woensdag
a.verstegen@kiemuden.nl
Kim Verweij
Leerkracht groep 4
op donderdag en vrijdag
k.verweij@kiemuden.nl
Loes Raijmakers 
Leerkracht groep 5
op maandag en dinsdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
Anette Mollema
Leerkracht groep 5
op woensdag, donderdag en vrijdag
a.mollema@kiemuden.nl
Kim Verweij
Leerkracht groep 6/7
op maandag en dinsdag
k.verweij@kiemuden.nl
Wieteke Kamerling
Leerkracht groep 6-7
woensdag, donderdag en vrijdag
w.kamerling@kiemuden.nl
Carla van der Velden
Leerkracht groep 7-8
van maandag (en dinsdag)         c.verkuijlen@kiemuden.nl

Femke Fortuin 
Leerkracht groep 7-8
woensdag, donderdag en vrijdag
f.fortuin@kiemuden.nl
Milou Verheijen
Afstudeerder groep 7-8
Maandag, dinsdag en (later) woensdag
m.verheijen@kiemuden.nl 

Conciërge


Christ van der Horst
Conciërge
elke ochtend
c.vanderhorst@kiemuden.nl

 
 

Administratie

Jolanda Lange
Administratie
maandagmiddag en vrijdagochtend
j.lange@kiemuden.nl
   
 

Stafleden

Kim van Bakel
Intern begeleider
op dinsdag, woensdag en donderdag
k.vanbakel@kiemuden.nl
Loes Raijmakers
Bouwcoördinator
op woensdag
l.raijmakers@kiemuden.nl
       

Buurtsportcoach

  Margot van de Rakt
dinsdag
groep 1 t/m 8                              
     
    

Vrijwilligers

Maaike Coenen
woensdagochtend                     
                          
      Ineke van Tilborg  
woensdagochtend        
 
  Marjon van der Wijst
dinsdagochtend
                              
     

Contact

Basisschool 'De Palster'
Germenzeel 500
5403 XC Uden
0413-332353
depalster@kiemuden.nl
Routeplanner >

Kalender

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

883757ab-b3f5-b103-0e1a-39f97aa7c561 d7f7e2df-a9ad-8e2c-5728-39f97aa7fa5f
9f12c28d-2c60-f6a8-e982-39f97aa51e4a 82a00677-be92-8cb3-97a6-39f97aa6e298
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links